Marmara  Toptan Oyn. Pls. Toptan San. ve Tic. Ltd. Şti.

  2002 yılında toptan plastik eşya satış hizmeti vermek üzere bir şahıs firması olarak kurulmuştur. Bursa şehir merkezinde, 90m²'lik mağazada ticari faaliyetine başlayan firma, hızla büyüyerek ürün çeşidini artırmış ve kısa sürede satış alanını 300m²'ye çıkarmıştır.

  Müşteri talepleri doğrultusunda oluşan ürün gurubu ile Bursa ve ilçelerindeki perakendeci firmalara, toptan tedarik hizmeti veren firma, pazardaki gelişmeleri takip ederek ürün çeşidini de hızla artırmış ve beş yılın sonunda Kestel ilçesine açtığı yeni mağazasıyla birlikte, toplam satış alanını 3500m²'ye ulaştırmayı başarmıştır. Müşteri talep ve beklentilerini sürekli olarak değerlendiren ve hizmette sınır tanımayan bir anlayışla çalışan firma; son olarak kuruluşunun sekizinci yılında hizmete açtığı, Kestel Mağazası ilave satış alanıyla birlikte toplam 5.000m²'lik satış alanına ulaşmıştır. Ayrıca, başta Plastik olmak üzere Züccaciye, Lüks Hırdavat, Temizlik Malzemeleri, Hediyelik, Elektronik,Çocuk guruplarında toplam 10.000 adet ürün çeşidi ile hizmetini sürdürmektedir.

  Gelişen teknolojiye ayak  uydurarak Bursa ve çevre illerdeki müşterilerine www.marmaratoptan.com.tr express web adresiyle daha hızlı hizmet vermeye başlamıştır.Gelen perakende sipariş taleplerini değerlendirmek için de www.evcinim.com web sitesini kurarak hizmet vermeye devam etmektedir.Keyifli alışverişler dileriz..

                                                                                                   MARMARA TOPTAN