Hakkımızda

Marmara Toptan Oyn. Pls. Toptan San. ve Tic. Ltd. Şti.
2002 yılında toptan plastik eşya satış hizmeti vermek üüzere bir şahıs firması olarak kurulmuştur. Bursa şehir merkezinde, 90m²'lik mağğazada ticarifaaliyetine başlayan firma, hızla büüyüüyerek üürüün çeşidini artırmış ve kısa süürede satış alanını 300m²'ye çıkarmıştır.
Müüşteri talepleri doğğrultusunda oluşan üürüün gurubu ile Bursa ve ilçelerindeki perakendeci firmalara, toptan tedarik hizmeti veren firma, pazardakigelişmeleri takip ederek üürüün çeşidini de hızla artırmış ve beş yılın sonunda Kestel ilçesine açtığğı yeni mağğazasıyla birlikte, toplam satış alanını3500m²'ye ulaştırmayı başarmıştır. Müüşteri talep ve beklentilerini süürekli olarak değğerlendiren ve hizmette sınır tanımayan bir anlayışla çalışan firma;son olarak kuruluşunun sekizinci yılında hizmete açtığğı, Kestel Mağğazası ilave satış alanıyla birlikte toplam 5.000m²'lik satış alanına ulaşmıştır. Ayrıca,başta Plastik olmak üüzere Züüccaciye, Lüüks Hırdavat, Temizlik Malzemeleri, Hediyelik, Elektronik,Çocuk guruplarında toplam 10.000 adet üürüün çeşidi ilehizmetini süürdüürmektedir.
Gelişen teknolojiye ayak uydurarak Bursa ve çevre illerdeki müüşterilerine
www.marmaratoptan.com.tr
express web adresiyle daha hızlı hizmet vermeyebaşlamıştır.Gelen perakende sipariş taleplerini değğerlendirmek için de
www.evcinim.com
web sitesini kurarak hizmet vermeye devam etmektedir.Keyiflialışverişler dileriz..
MARMARA TOPTAN

 
 
Marmara Toptan Oyn. Pls. Toptan San. ve Tic. Ltd. Şti.

Vani Mehmet Mh. Turgut Özal Cd. Musa Amca İş Mrk.                                                                                                                 Zemin Kat No:2 Kestel/Bursa 
Tel: 0224 372 93 85 - 372 93 86 Faks: 0224 372 93 87  


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.