Gizlilik ve Güvenlik

marmaratoptan.com.tr (MARMARA ZÜCCACİYE OYN. PLS.TOPTAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.) işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veyaüçüncü kişilere açıklamayacaktır. marmaratoptan.com.tr hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.
Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.
marmaratoptan.com.tr (MARMARA ZÜCCACİYE OYN. PLS.TOPTAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)
kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecekve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir.
marmaratoptan.com.tr (MARMARA ZÜCCACİYE OYN. PLS.TOPTAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)
, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğinsağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekliözeni göstermeyi taahhüt etmektedir. evcinim.com 'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.marmaratoptan.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarargörmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, evcinim.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
marmaratoptan.com.tr (MARMARA PLASTİK )
,
marmaratoptan.com.tr sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. marmaratoptan.com.tr, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerineyönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
evcinim.com
gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla dakullanılabilir.
evcinim.com
kullanıcılara ve kullanıcıların marmaratoptan.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez - Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknikiletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.